Радио Милева
без цензура...

Она што камерите на финалето од ЛШ не го фатија: Секси кадри од „жешкиот танц“ на теренот на Кинси Волански (ФОТО + ВИДЕО)

Она што камерите на финалето од ЛШ не го фатија: Секси кадри од „жешкиот танц“ на теренот на Кинси Волански (ФОТО + ВИДЕО)

Кинси Волански е секси девојката која дефинитивно ги доби своите пет минути слава со тоа што на кратко се растрча разголена на финалниот дуел од Лигата на шампионите меѓу Ливерпул и Тотенхем. Таа патем ја прослави страницата за возрасни на нејзиното момче, Виталиј Здороветски, обезбедувајќи му реклами во вредност од речиси 5 милиони долари.

Кински на финалето носела црн фустан така скроен да може многу лесно да се соблече. Виталиј, пак, се преправил во постар човек за да може да влезе на трибините од стадионот, бидејќи како „јутјубер“ познат по своите лудории и влетувања на терените, има забрана за влез на сите поголеми спортски настани.

На снимката Виталиј открива дека тие двајца имале план Б во случај Кинси да не успее да дојде до теренот. Планот Б бил самиот тој.

Но, што е уште поскокотливо, сето она што камерите не успејаа или не смееа да го прикажат во гро план на финалната вечер за време не „жешкиот еротски танц“ по теренот на сексапилната девојка, ви го прикажуваме во колаж од неколку фотографии.

Тука е и видеото во кое е раскажана целата приказна: Од планот – до неговата реализација!

Погледнете ги уште еднаш детално, а потоа и уживајте во видеото:

 

Останати вести од Радио Милева