Радио Милева
Секси

Огромни гради и тесен струк: Пејачката Инди по операцијата на желудникот има 30 килограми помалку (фото)

Огромни гради и тесен струк: Пејачката Инди по операцијата на желудникот има 30 килограми помалку (фото)
фото:индира арадиновиќ/инсатграм

Пејачката Индира Арадиновиќ доживеа вистинска драма кон крајот на годината – операцијата за намалување на желудникот која и предизвика бројни компликации поради кои таа беше во болница еден месец.

По долго и тешко закрепнување, Инди почна малку по малку да слабее, пред три месеци објави дека успеа да ослабе 20 килограми.

Сега бројот се зголеми, а половината се намали!

Инди на социјалните мрежи покажа како изгледа во тесни фармерки и ги шокираше своите следбеници.
Од операцијата до сега, Инди се пофали дека намалила дури 30 килограми, а мора да се признае дека изгледа одлично.

Останати вести од Радио Милева