Радио Милева
нова жртва за отстрел

Огњен Врањеш сега и се заканува и на Дара – Бубамара: Наводно имале заедничко минато, па ја уценува (ФОТО)

Огњен Врањеш сега и се заканува и на Дара – Бубамара: Наводно имале заедничко минато, па ја уценува (ФОТО)

Дара Бубамара по грешка на Инстаграм објави снимка која покажува како со дилдо симулира орален секс.  Огњен Врањеш и испратил порака со непристојна содржина коментирајќи го она што го гледа на сликите, по што Дара му возврати дека е „класичен Индијанец“.
Фудбалерот и возврати дека  ќе и го уништи животот како што тоа го направи пред неколку месеци и нејзината колешка Јелена Карлеуша.

Извор близок до тврдењата на фудбалерот, Врањеш бил шокиран што Дара, јавно го прозвала, зашто пред неколку години меѓу нив двајцата многу нешта се случиле. Огњен и Дара пред две години биле во контакт и се допишувале разменувале фотографии, веројатно и клипчиња, но таа престанала да го контактира кога  дознала дека тој тајно се гледа со Карлеуша.

Кога ја видел снимката на Дара на која симулира орален секс, Врањеш одлучил да ја контактира. Тој знаеше дека ќе ја испровоцира ако ѝ каже дека е разочарана од нејзините сексуални способности и го стори тоа. Сепак, не очекувал дека Дара јавно ќе го објави коментарот,  зашто имале заедничко минато и  знаел многу за неа. Тој полудел кога видел што беше објавено од неа и веднаш и испратил заканувачка порака“ – вели изворот, во која се наведува дека фудбалот не е само што се заканил дека ќе објави детали од нивната претходна врска, туку и дека ќе ги наведе сите мажи со кои Дара имале секс во последните неколку години.

На Дара заканите воопшто не се допаднале, па му напишала  „да од*бе“, што е уште повеќе го изнервирало, па и ги навел имињата на луѓето со кои таа била и тоа дека едвај чека нејзината листа на е*ачи јавно да ја објават сите портали и весници. На крајот и ‘се заканувал велејќи и дека има повеќе експлицитни снимки и фотографии од неа, по кои таа ќе зажали и ќе го проколне  денот кога одлучила да го навреди“ – вели изворот, и открива дека Дара – Бубамара целосно полудела и секаде го изблокирала.

„По сите закани што на Дара и ги испрати, таа му возврати со порака во која го нарече сељачиште и го отера во три пи*ки мајчини. Му рече да не се плаши од него, а потоа да го блокираше на сите социјални мрежи и на сите броеви што претходно  и пишал. Тој не можеше да верува дека бил толку лут и шокиран што ги барал неговите најблиски пријатели велејќи им со зборовите дека тој ќе ја уништи Дара. Бил како лут како рис и не би биле изненадени ако ја направи истата работа како со Карлеуша. На крајот на краиштата, тој ужива во медиумското внимание и пишувањата за него во порталите и весниците и ова е  уште добро за него“ – заклучува изворот.