Радио Милева

Огњен Врањеш по роденденот на Душко и упати директна порака на Карлеуша (фото)

Огњен Врањеш по роденденот на Душко и упати директна порака на Карлеуша (фото)
Foto: SrbijaDsanas/Ilustracija

За секс аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш, кој започна кога јавно беа пласирани фотографии и пораки кои си ги праќале еден на друг, јавноста не престанува да шпекулира за деталите и последиците од оваа афера на нејзиниот брак со Душко Тошиќ.

Карлеуша замина за Кина кај сопругот, од каде по неговиот роденден се огласи со фотографија на која нозете ги одмара потпрени на софата.

Денес, Врањеш очигледно одлучи да и возврати со иста мера.

Речиси е невозможно со последната објава да не алудираше на Карлеуша и нејзината фотографија, а каква порака сакаше да и упати е сосема јасно.

Останати вести од Радио Милева