Радио Милева
провокативна

Одново и одново ќе ги гледате најновите фотографија на Ријана на кои позира само по долна облека (фото)

Одново и одново ќе ги гледате најновите фотографија на Ријана на кои позира само по долна облека (фото)
фото: Тањуг/ап

Американската пејачка Ријана на социјалните мрежи објави нови фотографии на кои позира во долна облека.

Имено, пејачката на себе носи провокативна „Savage X Fenty“ долна облека во комбинација со интересен накит, а на себе има плетенки.

фото: Инстаграм

На друга фотографија, Ријана позира во танга бикини со со свртен задник, па со ова провокативно издание ја разбуди машката фантазија.

фото: Инстаграм

„Три минути размислвав кој опис на фотографијата да го ставам и немам ништо е**но што да кажам“, напиша Ријана и собра повеќе од 5,6 милиони лајкови.

фото: Инстаграм

„Какво тело“; „Презгодна“, „Нереално добро изгледа“, „Нереална мачка“ се само некои од коментарите под објавата.

Останати вести од Радио Милева