Радио Милева

Од срам таа си го покри лицето: Момчето на Александра Амбросио „помочан“ пред очите на сите (фото)

Од срам таа си го покри лицето: Момчето на Александра Амбросио „помочан“ пред очите на сите (фото)
фото:инсатграм/александраамбросио

Бурните денови за двојката завршија на најсрамен начин.

Имено, во тек е најголемиот американски музички фестивал „Коачела“, каде главно се собираат многу познати личности со желба за добра забава.

фото:инсатграм/александраамбросио

Сепак, има од оние кои и тоа како претеруваат во тоа. Меѓу нив е и Никола Оди, момчето на убавиот ангел од „Викторија сикрет“, Александра Амбросио, кој пред сите се појави со мокро меѓуножје.

Дали му се испуштило и уринирал во гаќи или пак му се истурил пијалок, не е познато.

Но, глетката на прв поглед укажува како да се помочал.

фото:профимедиа

Додека го напуштаа местото, папараците ги фотографираа, а таа си го покри лицето минувајќи крај нив.