Радио Милева

Од кусо-покусо: Каролина го запали Инстаграм со голите долги нозе во прв план (фото)

Од кусо-покусо: Каролина го запали Инстаграм со голите долги нозе во прв план (фото)
фото:каролинагочева/инсатграм

Македонското девојче е доста активно со изработка на нови фотосесии за брендовите чие заштитно лице е.

Многупати сме пишувале дека ако не беше пејачка, Каролина сигурно ќе беше меѓу најуспешните модели, а тоа постојано го потврдува со перфектните модни фотографии кои ги објавува на своите профили на социјалните мрежи.

Дека е жена полна со самодоверба, тоа се гледа во секоја приложена фотографија, па дури и кога треба да открие повеќе гола кожа на себе.

фото:инсатграм/ани и дими /каролинагочева/принтскрин

Сега кога летото и топлите денови се во полн ек, Гочева се разголи во најновата фотосесија, односно го откри својот најсилен атрибут – долгите и тенки манекенки нозе.

фото:инсатграм/ани и дими /каролинагочева/принтскрин

Овој пат позира во летна бела комбинација сочинета од бела кошила и ултра куси панталони со висок стук кои дополнително ја нагласива витката става на пејачката.

фото:инсатграм/ани и дими /каролинагочева/принтскрин

На Керол и стана комотно и кога сексапилот е нагласен, но сепак во граници на вкус и префинетост.

фото:инсатграм/ани и дими /каролинагочева/принтскрин

Инаку, неодамна Каролина заедно со сопругот беше во Америка каде тој имаше изложба на своите уметнички дела, а потоа заминаа и во Мексико. Вчеравечер пак, битолското чупе настапи со својот бенд во родниот крај и пред сограѓаните ги пееше своите хитови.

Останати вести од Радио Милева