Радио Милева
од задна перспектива...

Обожавателите „одлепија“ по га*ето на Марија: Бугарската пејачка ги почести со нова секси фотосесија (ФОТО)

Обожавателите „одлепија“ по га*ето на Марија: Бугарската пејачка ги почести со нова секси фотосесија (ФОТО)

Откако Галена ги почести обожавателите со својот секси новогодишен календар, нејзината колешка Марија не остана покуса и исто така ги изненади своите фанови со еротска фотосесија.

Пејачката објави жешки фотографии сликани за календар на својот профил на Инстаграм. Покрај нив, Марија напиша:  „За сите вас, љубени мои“.

Пејачката уште еднаш го покажа својот цврст, стегнат, подигнат и тесен задник, а нејзините обожаватели ја опсипаа со секси комплименти.

Започнува 2020 година во очекување на нови возбуди  и емоции. И понатаму се тресам кога излегувам на сцена, дури и на најобичен настап…

Правев многу различни работи во годините и после се’, сакам да уживам во животот. Свртив нова страница во мојот живот … И открив нова љубов“ – рече таа во искрено интервју за „Папараци.

Пејачката признава дека музиката е во нејзиното срце и е среќна, што има можност да го прави она што го прави. И секогаш има тешки моменти кои се училиште во животот, без кои не можете да го почувствувате задоволството од успехот.

„Човек мора да верува во она што го сака, а во моментите кога тоа нема да се случи, тоа не смее да ве спушти, туку напротив – да ве мотивира.  Дисциплината е начинот да се дојде до рецептот за успех во секоја работа“ – категорично вели Марија.

 

View this post on Instagram

 

About 23.01💣 @theatro_clubsf 🙌🏻

A post shared by M A R I A (@maria_official_bulgaria) on