Радио Милева

Оаа дама го носеше најкоментираното деколте на „Греми“ (фото)

Оаа дама го носеше најкоментираното деколте на „Греми“ (фото)
foto:insatgram

Секој црвен килим е прилика убавиците од светот на филмот и музиката да покажат колку се убави, згодини, накитени со скапоцен накит и облечени во „најубавите креаци на вечерта“.

На вчеравечер одржаните „Греми“ награди, аико на црвениот килим прошетаа и Рита Оа и Никол Шерцингер, сите очи беа вперени во малку познатата Назанин Манди.

Еве и зошто:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nazanin Mandi Pimentel (@nazaninmandi) on

Назанин Манди е жена за сè – пее и игра од својата трета година, глуми и изгледа како „бомба“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nazanin Mandi Pimentel (@nazaninmandi) on

Среќникот покрај неа е згодниот сопруг Мигел, маж со кој е во врска 13 години, однеодамна и во брак и прво момче кое го имала.

Останати вести од Радио Милева