Радио Милева

Нудистотот Адам Лабунски се изнервира, по голата фотографија на плажа „хејтерите“ му се нафрлија, а тој ги реши вака…

Нудистотот Адам Лабунски се изнервира, по голата фотографија на плажа „хејтерите“ му се нафрлија, а тој ги реши вака…
фото: принтскрин/инстаграм/адамлабунски

Адам Лабунски пред само неколку дена ги почести обожавателите со жешка фотографија на која е гол и влажен под туш, но тој интимен простор како да не го задоволи, па се расоблече на плажа во Црна Гора и беше единствениот нудист, барем во кадарот од фотографијата.

Единствено во рака му беше само инстриментот, не не оној што прв ви паѓа на памет (тој беше оставен слободен и препуштен на гравитацијта) туку гитарата кој му послужи малку да се покрие.

За оваа храбра фотографија доби многу коментари, но и „сочни“ предлози за секс од обожавателки кои не се штедеа на понудите.

Меѓутоа, Лабунски ги избриша коментарите и забрани под  истата фотогорафија да се коментира, па кога ќе ја отворите фотографијата нема ни да видите ниту еден коментар.

фото: Принтскрин/инстаграм/адамлабунски

Оваа фотографија можеби им се допаѓа на припадничките од понежниот пол, но ги имаше и оние кои го критикуваа и оставија негативни коментари.

Чикашкиот камионџија, Дарко Влогс во кратките приказни на „Инста стори“ ја сподели фотографијата од Лабунски истакнувајќи дека ги брише коментарите.

фото: адамлабунски/принтскрин/инстаграм

Потоа објави и друга фоторафија од македонскиот учесник во „Ѕвездите на Гранд“ повторно истакнувајќи дека ги исклучил коментарите.

фото: принтскрин/инстаграм/адамлабунски

Инаку, Дарко истакна дека го блокирал и таткото на Адам, па сега нема да го брани.

Изгледа, на Адам баш му е гајле за коментарите и критиките, па си продолжува со својот одмор и активности. Имено, тој во најновите приказни на „Инста стори“ објави фотографија како непозната девојка игра околу него, но и ја брише потта од неговиот грб.

фото: принтскрин/инстаграм/адамлабунски

фото: принтскрин/инстаграм/адамлабунски

 

Останати вести од Радио Милева