Радио Милева
Преслаба

Нозете и станаа како две грисини: Ана Николиќ нема контрола со слабеењето (фото)

Нозете и станаа како две грисини: Ана Николиќ нема контрола со слабеењето (фото)
фото:ана николиќ/инстаграм принтскрин

Пејачката Ана Николиќ повторно предизвика голем број коментари на социјалните мрежи, а овој пат по разголувањето во домашен амбиент.

Ана ги покажа „стомачните“, додека многумина ги коментираа нејзините слаби нозе, а очигледно е дека Николиќ е многу задоволна од својот изглед, иако за многумина е преслаба.

фото:ана николиќ/инстаграм принтскрин

Таа позираше во црна комбинација на спортски парчиња, а пораките на нејзините обожаватели под овој пост немаат крај.

фото:ана николиќ/инстаграм принтскрин

Ана во рок од една година стана помалку од половина човек од она што беше по породувањето со ќерката Тара.

Останати вести од Радио Милева