Радио Милева
деколте меѓу бутини

Новосаѓанка ја шокираше плажата – покажа што е тоа „долен топлес“! (ФОТО 18+)

Новосаѓанка ја шокираше плажата – покажа што е тоа „долен топлес“! (ФОТО 18+)

Кога ќе помислите дека ништо повеќе не може да ве изненади, ќе се појави нешто што ќе ве остави во апсолутен шок!

Жешките денови на јуни многу жени во Нови Сад ги користат за да се подготват за на море, но една од нив отиде чекор подалеку и го претстави најбизарниот тренд на плажа воопшто виден досега. Таа ги спушти гаќичките за капење  за да си го исонча „долното деколте“, заедно сосе венериниот брег.

Со  довитлив коментар една новосаѓанка ја исмеа на Инстаграм  исклучително необичната сцена со која се соочила на плажата во Нови Сад, каде што непозната девојка без грам срам  си го сонча своето голо меѓуножје.

Она што е уште пошокантно на фотографијата, е тоа што горниот дел од костимот за капење  уредно си стои на своето место, додека долниот спуштен на половина бутини ги частеше капачите со сочниот призор.