Радио Милева
Главна и огдоворна

Новогодишна магија во луксузниот дом на Вики Миљковиќ: Погледот од прозорецот остава без здив (видео)

Новогодишна магија во луксузниот дом на Вики Миљковиќ: Погледот од прозорецот остава без здив (видео)
фото:вики миљковиќ/инстаграм

Домот на Вики Миљковиќ е претворен во прекрасна новогодишна бајка. Пејачката се потруди да подготви повеќе од совршен амбиент за своето семејство да ужива и да се релаксира за време на празничниот период.

Бидејќи професионалните обврски, како и настапите, се стопирани поради пандемијата на коронавирусот, Вики го поминува поголемиот дел од денот дома со сопругот и синот Андреј.

Пред точно една година, пејачката се пресели во својот прекрасен стан во најлуксузната населба во Белград. Оваа година Вики реши да им покаже на сите следбеници дел од новогодишниот амбиент за кој е главна и одговорна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viki Miljkovic (@viki_miljkovic)

Освен украсената елка, како и сјајните украси и Дедо Мраз, огромно внимание привлекува и совршениот поглед од имотот на Вики.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viki Miljkovic (@viki_miljkovic)

Погледот кон најубавиот дел на Белград, кој е украсен и со новогодишно осветлување, го прави целиот дом на популарната пејачка да испушта празнична магија.

Останати вести од Радио Милева