Радио Милева
медо и јеца....

Карлеуша „се расфрла“ со голотија, па новите секси пози многумина препотија: Мече меѓу нозе (ФОТО)

Карлеуша „се расфрла“ со голотија, па новите секси пози многумина препотија: Мече меѓу нозе (ФОТО)

Јелена Карлеуша со  секој нов ден се’ повеќе сите ги изненадува… Од своите следбеници на социјалните мрежи, па се до јавноста преку медиумите и тоа во издание во какво што сè уште не сме ја виделе.

Буквално од новите секси пози на Карлеуша многумина препотија, зашто пејачката не престана да се „се расфрла“ со голотија, на што особено и оди во прилог  егзотичната дестинација и летниот одмор во скапиот ресорт на море во Турција.

 

View this post on Instagram

 

Vogue

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Но и само што се врати дома, русокосата  реши да помине уште еден жежок летен ден крај домашниот базен, а за таа пригода избра костим за капење со мотиви што жестоко „мотивираат“.

Некои тоа го нарекуваат „бабоплет“, но во секој случај нејзиниот нов модел на ултра мини бикини наликува на рачна работа, на плетка од времето на нашите баби и нивните рачно плетени миленца и „шустикли“.  До душа ова на Карлеуша има детски мотиви, со лик на мечиња, кои едвај и ги покриваат брадавиците на џиновските силиконски гради…

За она што е две педи подолу од нив, може да се каже дека дефинитивно одзема здив… Зашто на широкото насмевка и испруженото јазиче на малото мече меѓу нозете на пејачката, тешко дека некој може да им одолее.

 

Останати вести од Радио Милева