Радио Милева

Новата снаа на Брена ги освои симпатиите со своето згодно тело, а вака изгледа без грам шминка

Новата снаа на Брена ги освои симпатиите со своето згодно тело, а вака изгледа без грам шминка
фото: принтскрин/инстаграм/сандрамиљковиќ

Виктор Живојиновиќ со родителите и девојката ужива на Азурниот брег, а неодамна им се придружија и Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ.

Сандра и Виктор редовно на социјалните мрежи споделуваат како го поминуваат времето, но сега Виктор објави што прави неговата партнерка кога не се бања или не се во скапи ресторани.

фото: принтскрин/инстаграм/сандрамиљковиќ

Тој ја снимаше Сандра во опуштено издание како игра игри. Меѓутоа, посебен впечаток остави тоа што потенцијалната снаа на Брена нема ни грам шминка, а може да се забележи дека изгледа убава, природна и негувана.

фото: принтскрин/инстаграм/сандрамиљковиќ

фото: принтскрин/инстаграм/сандрамиљковиќ

Останати вести од Радио Милева