Радио Милева
време е за промени

Нова „секси сењорита“: Милица Павловиќ направи драстична промена (фото)

Нова „секси сењорита“: Милица Павловиќ направи драстична промена (фото)
фото: Принтскрин/инстаграм/милицапавловиќ

Српската млада пејачка Милица Павловиќ е навикната да го менува својот изглед и секојпат кога го прави тоа воодушевува со своите промени.

Пејачката својата црна коса ја офарба во руса, а како што вели тоа го сфатила на снимање.

Под објавата на која го покажа својот нов имиџ, се нижеа коментари, а фановите и порачаа дека изгледа „брутално добро“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

Како ви се допаѓа новата Милица Павловиќ?

Останати вести од Радио Милева