Радио Милева
Никогаш доста

Нова провокација од Лидија Вукиќевиќ, овој пат гола во бањата покриена со минијатурно пешкирче (фото)

Нова провокација од Лидија Вукиќевиќ, овој пат гола во бањата покриена со минијатурно пешкирче (фото)
фото:лидија вукуќевиќ/инстаграм

Атрактивната српска актерка најпозната по улогата во серијата „Бољи живот“, Лидија Вукичевиќ (58) не престанува да провоцира.

Овој пат, таа на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на која што е речиси гола.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija)

Имено, згодната актерка на која можат да и позавидат многу помлади нејзини актерки се фотографираше во купатило, а во преден план ги истакна нејзините долги нозе и сексапилно тело, за што доби и бројни комплименти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija)

Останати вести од Радио Милева