Радио Милева

Нов скандал ја тресе Србија: Се појави аудио снимка која Шако Полумента и праќал на непозната девојка (видео 18+)

Нов скандал ја тресе Србија: Се појави аудио снимка која Шако Полумента и праќал на непозната девојка (видео 18+)

Среде скандалот со Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш, во Србија се појави нов порно скандал.

Фолк пејачот Шако Полумента пред две години се најде во центар на скандал кога малолетната Мина Врбишки објави негови видео снимки на кои вели „Ми недостигаш, дојди да ме бакнуваш“.

Во медиумите, деновиве повторно се појави аудио снимка која наводно пејачот ја праќал на непозната девојка.

Наводно, се започнало кога при нивното допишување девојката му барала да му прати експлицитни фотографии.

Како што пренесува pink.rs, пејачот не можел да и ја исполни желбата бидејќи се плашел дека може да му се повтори секс аферата од пред две години.

„Срце мое, јас би ти ги пратил, но јас сум јавна личност, јавно лице…Мене нон стоп ме има во весниците итд“ наводно објаснил Полумента, а потоа објаснил што би и правел за време на сексуални односи.

Аудио снимката слушнете ја во продолжение.