Радио Милева
Ни така, ни вака

Нов напад кон Ана Николиќ: „Подобро ќе беше да не се разголуваш, види се како изгледаш!“ (фото)

Нов напад кон Ана Николиќ: „Подобро ќе беше да не се разголуваш, види се како изгледаш!“ (фото)
фото:ана николиќ/инстаграм/принтскрин

Пејачката Ана Николиќ се фотографираше пред познат хотел, а најголемо внимание привлекоа нејзините тенки нозе.

Мини фустанот дополнително ја истакна нејзината линија и иако носеше патики, воопшто не и недостасуваше женственост. Покрај тоа, таа прошета една од најпопуларните чанти оваа сезона, чија цена е околу 2.000 евра.

– Кога добро ќе размислам мене овие маски ми се топ! Слобода – напиша таа во описот на нејзината фотографија.

 

View this post on Instagram

 

Kad malo bolje razmislim….meni su ustvari ove maske TOP!FREEEDOM……🤣🤣🤣

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Како и секогаш, имаше негативни и позитивни коментари под фотографиите, од времето кога беше над 100 килограми, па и сега со помалку од 55.

„Подобро да не се разголуваш, да видиш како изгледаш“, „Од риба до анорексија“, „Господи, што стори со своето тело?“, Беа коментарите на хејтерите, додека имаше и такви кои ја фалеа.
„Ти си супер“, „Убава како и секогаш“, напишаа обожавателите на пејачката под фотографијата, која за само неколку часа собра близу 15.000 лајкови.

Останати вести од Радио Милева