Радио Милева

Нов хит на социјалните мрежи: Девојка од Србија гола купува лубеница (видео 18 +)

Нов хит на социјалните мрежи: Девојка од Србија гола купува лубеница (видео 18 +)
фото: принтскрин/твитер

Продавачката на мандарини од Хрватска, Кристина Панева (21), позната по својот прекар „Мандарина“,стана позната по своите провокативни изданија додека продава манадарини.

Меѓутоа, изгледа Кристина сега доби конкуренција, па на социјалните мрежи се шири видео од девојка во Србија која гола купува лубеница.

На социјалните мрежи се појави ново видео кое стана хит.

Имено,  на објавата се гледа како непозната девојка гола излегува од својот автомобил покрај тезга за лубеници.

Таа се поздравува со „чао“ и потполно гола купува лубеница.

Девојката платила, а продавачот и помогнал да ја однесе до автомобилот.

„Се надевам дека не ти е незгодно, но ете, Многу ти благодарам“ вели непознатата девојка.

Ова видео стана хит на социјалните мрежи, а како изгледа тоа погледнете подолу.

Останати вести од Радио Милева