Радио Милева
одново заљубени?

Нога меѓу нозе и изливи на нежност: Вака Софија Милошевиќ му го честиташе роденденот на Лука Јовиќ (ФОТО)

Нога меѓу нозе и изливи на нежност: Вака Софија Милошевиќ му го честиташе роденденот на Лука Јовиќ (ФОТО)

Фудбалерот на Реал – Мадрид, Лука Јовиќ наполни 22 години, а секако првите инајнежни  честитки дојдоа од девојката, манекенката и модел Софија Милошевиќ, со која по сите перипетии повторно се заедно.

Јавноста досега не успеа да види многу споделени фотографии, а сега манекенката одлучи јавно да ја сподели својата љубов кон фудбалерот.

„Среќен роденден на мојата љубов“ – напиша Софија на Инстаграм и ја сподели фотографијата на својот профил.

На неа, Софија и Лука се облечени скоро идентично во бели тренерки патики. Лука ја прегрнал Софија, а таа му ја ставила ногата меѓу неговите нозе.

Останати вести од Радио Милева