Радио Милева
тексас возбуда

Нивес Целзиус се прошета во дворот со „меѓуножје на луфтирање“: Раскопчано џинс издание за потентно машко расположение (ФОТО)

Нивес Целзиус се прошета во дворот со „меѓуножје на луфтирање“: Раскопчано џинс издание за потентно машко расположение (ФОТО)

Хрватската  пејачка и актерка  Нивес Целзиус има доволно искуство зад себе за да знае што им треба на мажите.

Овојпат Нивес позираше облечена во тексас фустан на раскопчување, а одоздола се чинеше како да не носеше ништо, па под под фустанот ѕирна нејзиното меѓуножје, што дополнително го возбуди и израдува секој  вистински маж.

Секако припадниците на посилниот пол го пофалија овој потег на Нивес, па задоволно коментираа и ја лајкуваа фотографијата, иако хрватската „милфица“ веднаш се погрижи на своите Инстаграм приказнии да ги демантира оние што тврдеа дека Нивес под џинсот е „пиштол гола“.

Како и да е расната убавица уште еднаш предизвика „лудница“ на социјалните мрежи, иако само сакаше да покаже и каже дека обожува тераси…!

И додека Нивес му се радуваше на сончевото време на терасата, погодете на што се радуваше масата, кога ја здогледа фотографијата на раскопчаната убавица?

 

Останати вести од Радио Милева