Радио Милева
разголен раскош

Ниту студот, ниту снегот не и можат ништо: Погледнете Карлеуша каков секси стајлинг има и среде зима! (ФОТО)

Ниту студот, ниту снегот не и можат ништо: Погледнете Карлеуша каков секси стајлинг има и среде зима! (ФОТО)

После подолга пауза продолжија снимањата на „Ѕвездите на Гранд“, а Карлеуша повторно привлече најголемо внимание. Се разбира, со својот секси стајлинг среде зима.

Ако некој очекуваше дека пејачката заради снегот и ниските температури ќе се појави во топла облека, таа го „разочара“.

Но затоа пак ги воодушеви сите оние што се уште не можат да ги заборават нејзините разголени пози од планина, каде до пред некој ден се „челичеше“ на Копаоник позирајќи на снегот само во танга гаќички.

Карлеуша на снимањето се појави во ултра кусо фустанче длабоко деколтирана куса јакничка со истиот дезен. Така разголена, на нозете носеше бели чизми до колена, секако со високи потпетици.

Впрочем, погледнете ги фотографиите и ќе ви стане јасно дека ниту студот, ниту снегот на Крлеуша ништо не и можат. На нејзиниот разголен раскош,  другите можат… „само да се ложат“!

Останати вести од Радио Милева