Радио Милева

Ништо од деколте и провокативност: Во долга црна тоалета Сани покажа елеганција (фото)

Ништо од деколте и провокативност: Во долга црна тоалета Сани покажа елеганција (фото)

Македонската фолкерка Сања Сани Гроздановска е една од најангажираните фолк пејачки, а секој вторник и четврток и се резервирани за нејзините настапи.

Сани често имаме прилика да ја видиме во разни комбинации во кои го истакнува својот сексипил и атрибути.

Сани често на социјлните мрежи знае да објави фотографии на кои изгледа бомбастично и провокативно.

Но, овој пат направи исклучок, па ништо од провокација и истакнување на атрибути. Туку сосема спротивно на тоа.

Пејачката на Фејсбук објави фотографија во долга црна тоалета во која ја истакна својата фигура, но и покажа елеганција.

А под фотографијата се нижеа само комплименти за изгледот на пејачката.

фото: принтскрин