Радио Милева
опуштена и раскомотена

Нина Радуловиќ го распосла сиот свој раскош: По раскинувањето со момчето се сплоти со морето (ФОТО)

Нина Радуловиќ го распосла сиот свој раскош: По раскинувањето со момчето се сплоти со морето (ФОТО)

Во српската јавност наголемо се зборува  дека младиот тенисер Филип Краиновиќ и водителката Нина Радуловиќ ја прекинале врската, а водителката одлучила да остане глува на сите гласини и да замине на одмор.

Атрактивната Нина беше снимена во минијатурн бикини, како се прпелка во плиткото на една плажа на грчкото крајбрежје.

Во моментот кога не ги прекриваа брановите, нејзините  бујни атрибути доминираа во прв план. 

Крема за сончање со висок заштитен фактор за превенција и нескафе за разладување, Нина покажа што има на своето годинешно летно уживање!

Додека згодната водителка се милуваше со брегот, опуштена и раскомотена, со летото и морето сплотена, во ниту еден момент не покажа дека старата љубов и недостасува!