Радио Милева

Никол Шерцингер го откачи бугарскиот тенисер – сега повторно има спортист кој е 7 години помлад и ултра згоден (фото)

Никол Шерцингер го откачи бугарскиот тенисер – сега повторно има спортист кој е 7 години помлад и ултра згоден (фото)
фото:профимедиа

По Луис Хамилтон и бугарскиот тенисер Григор Димитров, една од најзгодните пејачки, Никол Шерцингер (41) е во врска со рагби играчот Том Еванс (34), пишува „Дејли Мејл“.

Атрачтивната Никол и згодниот рагбист заедно се веќе неколкупати фотографирани на романтична вечера во Лондон, каде никол моментално живее пораду учеството во „Икс фактор“.

фото:инстаграм

Тие се запознале така пто тој бил еден од натпреварувачите, а долго и имал „фрлено“ око на пејачката.

Кога му се пружала прилика да ја запознае, не одрекувал. Ја поканил на вечера и „пламнал огнот“, вели близок извор на двојката.

фото:инстаграм

По осумгодишната врска со Луис Хамилтон, а потоа нешто пократката врска со Григор, убавата Никол повторно е заљубена во спортист.

Останати вести од Радио Милева