Радио Милева

Никол Кидман изгледа исцрпено и анорексично како никогаш досега (фото)

Никол Кидман изгледа исцрпено и анорексично како никогаш досега (фото)
фото:никол кидман/инстаграм

Холивудската актерка Никол Кидман била фотографирана на сетот на филмот кој моментално го снима, а нејзиниот изглед ги загрижи фановите.

Популарната актерка има 52 години и веќе неколкупати е критикувана поради претераните пластични операции, а сега повторно наиде на мета на осуди затоа што изгледа преслабо.

фото:„д имиџ директ.ком“

Никол од глава до пети била облечена во гардероба во црна боја која ја истакнувала нејзината фигура, а многумина прокоментирале дека изгледа анорексично.

 

фото:„д имиџ директ.ком“

Актерката отсекогаш била слаба, но поради овие фотографии на повеќето им изгледаше загрижувачки.

Останати вести од Радио Милева