Радио Милева
Австралиска убавина

Никол Кидман има 54 години, а стегната во хеланки изгледа како манекенка (фото)

Никол Кидман има 54 години, а стегната во хеланки изгледа како манекенка (фото)
фото:никол кидман/инстаграм

Актерката Никол Кидман е во шестата деценија од животот, а таа се грижи за својата линија како и секогаш.

Холивудската ѕвезда покажа дека е во добра форма позирајќи во природа во спортска комбинација.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Kidman (@nicolekidman)

Имаше маица горе, а хеланки надолу.

Никол доби бројни комплименти заради својот изглед. „Секоја година изгледаш помладо и помладо“, и напиша еден обожавател.

Еве ја фотографијата:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Kidman (@nicolekidman)

Останати вести од Радио Милева