Радио Милева

Никогаш не се појавуваат во јавност: Вака изгледаат децата на Шако Полумента (фото)

Никогаш не се појавуваат во јавност: Вака изгледаат децата на Шако Полумента (фото)
фото: Пинк

Иако е дел од јавната сцена и постојано е под будното око на јавноста, Шако Полумента не го експонира своето семејство.

Имено, тој речиси никогаш не објавува фотографии од своите деца, но сепак направи исклучок.

Шако на социјалните мрежи објави фотографија на која е со својата ќерка Ријана и синот Адиса. Тие моментално се одмараат на „Ада Бојана“ во Црна Гора.

фото: Принтскрин/инстаграм

Освен Ријана и Адиса, Шако ја има и ќерката Ријалда која неодамна се породи и на свет ја донесе ќерката Мелани.

Останати вести од Радио Милева