Радио Милева
тело за 10ка

Никогаш не изгледала позгодно: Александра Пријовиќ на роденденот кај Анастасија Ражнатовиќ се појави во мини фустанче и ги собра сите погледи (фото)

Никогаш не изгледала позгодно: Александра Пријовиќ на роденденот кај Анастасија Ражнатовиќ се појави во мини фустанче и ги собра сите погледи (фото)
фото: е сток

Пејачката Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ се појавија на роденденската прослава кај Анастасија Ражнатовиќ која се одржа во еден локал, а на која присуствуваа голем број на познати личности.

Пријовиќ за оваа прилика облече кратко фустанче кое одлично и стои на нејзината витка линија и ги покажа облините, додека пак Филип се одлучи за елегантно издание.

фото: е сток

Многумина коментираат дека Александра изгледа топ и никогаш позгодно.

Инаку, до пред некое Анастасија и Александра беа одалечени и не беа во најдобри односи.

Како што истакнаа тоа се случило, бидејќи наводно нивен заедничи пријател тврдел дека тие зборувале лошо една за друга, но двете пејачки се сретнале, разговарале и сфатиле дека тоа не е вистина и ги средиле односите.

Останати вести од Радио Милева