Радио Милева

Никогаш доста од голотијата на Карлеуша, но ова што го направи на плажа не и требаше(фото)

Никогаш доста од голотијата на Карлеуша, но ова што го направи на плажа не и требаше(фото)
фото:инстаграм/јелена карлеуша

Пејачката Јелена Карлеуша веќе неколку дена престојува во еден луксузен ресорт во Турција каде ужива во одморот со своите пријатели и ќерките.

Јелена, како што сите навикнавме, постојано е активана на социјалната мрежа Инстаграм каде реди нови и носи секси фотографии и видеа на кои позира во минијатурни костими за капење.

фото:инстаграм/јеленакарлеуша

Но, она што повеќето не го забележаа од нејзините џиновски гради и скудно покриената интима, е тоа што Карлеуша направи нешто необично и непрактично, односно смешно за на плажа и песок.

Таа облече сандали со високи потпетици кои се закопуваа во песокот.

фото:инстаграм/јеленакарлеуша

Но, кога станува збор за неа, сè е дозволено, само би било уште посмешно кога нејзините обожавателики би почнале да го прават истото.

Останати вести од Радио Милева