Радио Милева
Не им треба документ

„Ние го прескокнавме запознавањето“: Погледнете како изгледа сопругот на Сања Кужет и со штои се занимава (фото)

„Ние го прескокнавме запознавањето“: Погледнете како изгледа сопругот на Сања Кужет и со штои се занимава (фото)
фото:сања кужет/инстаграм/принтскрин

Една од најубавите водителки на српската јавна сцена, Сања Кужет, која јавноста најдобро ја познава преку натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, веќе долги години е во љубов со бизнисменот, директор за маркетинг на автомобилска компанија, Немања Живојиновиќ.

Водителката неодамна призна дека веќе била во врска со Немања уште во време на тинејџерските денови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

– Една информација што не и е позната на јавноста е дека бевме во емотивна врска во деведесетите. Кога повторно се сретнавме десет години подоцна, го прескокнавме тој вовед и запознавање- рече Сања по тој повод.

Откри и зошто не се венчале.

фото:З.Илиќ/Рас Србија

– Кај нас бирократијата е инаку комплицирана, па затоа е уште еден документ што може дополнително да пролонгира сè. Хартијата не менува ништо за нас, а можеби е и добра, од психолошка страна – рече таа еднаш за „Хелоу“.

Инаку, тие имаат две деца, синовите Андрија и Страхињ.

Останати вести од Радио Милева