Радио Милева
наседнал на трендот

Ни Аца Лукас не и одолеал на естетската хирургија… Еве што направил (ФОТО)

Ни Аца Лукас не и одолеал на естетската хирургија… Еве што направил (ФОТО)

Аца Лукас би го поврзале со се’ и сешто што не е врзано со музика, ама тешко дека некој би го поврзал со естетската хирургија, Сепак, пејачот призна дека пред десет години тој наседнал на овој тренд.
Имено,во емисијата „ Амиџи шоу“, Лукас открил дека во еден момент инјектирал ботокс и дека, поради овој третман за разубавување, брзо се покајал.

„Ставив ботокс пред десет години“ – открил Лукас, додавајќи:

„Се сеќавам еден другар ми кажа нешто, и јас се изнасмеав. Ме погледна чудно и ме праша што ми е, дали сум добар?

Не сфатив за што се работи, а тој ми вели: “Па, очите се тесни, затегнати“, – изјавил пејачот, затворајќи ја приказната со зборовите: „Никогаш повеќе нема да го направам тоа!“

Останати вести од Радио Милева