Радио Милева

Несреќа пред домот на Лепа Брена (фото)

Несреќа пред домот на Лепа Брена (фото)
фото: ЕОН/ТВ

Најдобрата пријателка на Лепа Брена објави дека пред нејзиниот дом се случила мала несреќа.

Ката Томовиќ објави видео кое го снимала пред домот на Живојиновиќ на Бежаниска коса.

Имено, во невреме удрил силен гром во дрво кое паднало пред портата на пејачката.

фото: принтскрин/инстаграм

„Тоа така страшно пукна. Мојата ќерка седеше на фотелјата кога врисна. Тоа беше страшно“, раскажува сосетката на Брена која случајно го снимала удирањето на гром во дрвото.

фото: Принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева