Радио Милева

Неодамна Николас Кејџ по четири дена го поништи бракот, а сега има нова девојка со која изгледаат како татко и ќерка (фото)

Неодамна Николас Кејџ по четири дена го поништи бракот, а сега има нова девојка со која изгледаат како татко и ќерка (фото)
фото:николас кејџ/инстагргам фан пејџ

Холивудскиот актер Николас Кејџ (56) и неговата девојка Рико Шибата се фотографирани на аеродромот во Њујорк.

Актерот носеше сив костум, огромни очила за сонце и шапка. Неговата девојка Рико беше во порелаксирано издание, црна кошула и панталони, а сите ги забележаа деталите во раката на Николас.

Тој носеше плишана играчка – бел кит, а многумина шпекулираа дека тоа е подарок за неговата нова свршеница.

фото:бек грид/дејли мејл

На некои им се допаѓа изгледот на девојката на Кејџ, додека други се согласуваат дека таа изгледа премногу младо и се прашуват колку години има.

„Тие повеќе личат на татко и ќерка“, „Изгледа дека има 15 години“, „Овие млади девојки ги наоѓа во Тајланд?“, Се некои од коментарите на „Дејли меил“.

фото:бек грид/дејли мејл

Инаку, во месец април 2019 година тој по 4 дена брајк кој го склучи во Лас вегас, се разведе.

Останати вести од Радио Милева