Радио Милева
Ги собра сите пофалби

„Немате претстава колку му значи Јелена“: Американската раперка Лил Ким и поласка на Карлеуша (фото)

„Немате претстава колку му значи Јелена“: Американската раперка Лил Ким и поласка на Карлеуша (фото)
фото:ата имиџис/антонио ахел/лил ким инстаграм

Пејачката Јелена Карлеуша се појави пред неколку дена на снимањето на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ во креацијата на американската раперка Лил Ким, која сега ја пофали на Инстаграм.

Лил Ким објави слики од Јелена со топ што ги открива градите и здолниште со шлиц до колковите и напиша:

„Немате идеја колку ми значи што оваа жена ја носи мојата облека!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lil’ Kim (@lilkimthequeenbee)

Американската ѕвезда исто така напиша:

„Секогаш чувствуваше дека оваа жена ми одговара, тоа е лудо“.

“Таа е толку одлична и иновативна што имаме толку многу заедничко со нашите стилови, што она што ми даде до знаење е дека сум во вистинска насока. Господ е толку неверојатен! Те сакам многу! Јелена Карлеуша. Ви благодарам за поддршката., Тоа ми значи сè на светот. Изгледаш прекрасно! “.

Еве како и стои комбинацијата на Лил:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lil’ Kim (@lilkimthequeenbee)

Останати вести од Радио Милева