Радио Милева
Топ форма

Нема да ви биде добро додека ја гледате како вежба: Секси Никол Шерцингер дига тегови, но ќе ви ја дигне и температурата (видео)

Нема да ви биде добро додека ја гледате како вежба: Секси Никол Шерцингер дига тегови, но ќе ви ја дигне и температурата (видео)
фото:никол шерцингер/инстаграм

Бомбастичната Хавајка, пејачката Никол Шерцингер ја држи титулата за една од најзгодните пејачки. Тоа е резултат на тешко и редовно вежбање, па никогаш не би и дале толку години колку што има!

Таа наполни 42 години на крајот на јуни, но е од оние дами кои изгледаат барем двојно помлади – сето тоа благодарение на нејзиното витко и затегнато тело, за кое се грижи.

Дека е во топ форма и дека нема ниту една мана, редовно се докажува на Инстаграм, а нејзините фанови секогаш се прашуваат – дали е реално дека е толку совршена?

Па, да, совршена е, но и многу упорно и вредно работи на себе!

Уживајте во кадри каде атрактивната Никол крева тежина и го стега задникот!

Останати вести од Радио Милева