Радио Милева

Нема да верувате како изгледа: Мајката на Ана Николиќ во седмата деценија од животот во бикини има тело за чиста 10ка

Нема да верувате како изгледа: Мајката на Ана Николиќ во седмата деценија од животот во бикини има тело за чиста 10ка
фото: инстаграм

Пејачката Ана Николиќ е активна на социјалните мрежи, а во една прилика покажа како изгледа нејзината мајка.

Имено, таа на Инстаграм објави фотографија од нејзината соблечена во бикини, а никој не можеше да верува дека таа е во седмата деценија од животот.

„Мојата мајка….немам коментар….Не можам да се вадам на генетика“, напиша тогаш пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Потсетуваме, Ана долго време по породувањето се бореше со вишокот на килограми, па успеа да ја врати својата витка линија иако многумина тврдат дека сега изгледа многу ослабнато.

Останати вести од Радио Милева