Радио Милева

Нема да го препознаете: Синот на Цеца Ражнатовиќ драстично го промени изгледот (фото)

Нема да го препознаете: Синот на Цеца Ражнатовиќ драстично го промени изгледот (фото)
фото: принтскрин/ртвппинк

Синот на Цеца Ражантовиќ, боксерот Вељко Ражнатовиќ направи драстична промена.

Имено, Вељко сега има нов изглед односно се шишаше на „нула“, а на социјалните мрежи покажа како изгледа.

Вељко неодамна се врати од одмор од Барселона каде што беше со неговата девојка.

Додека изгледаше дека Вељко не сака ништо да менува во својот живот, тој одлучи да го промени изгледот.

Вака изгледа новиот Вељко.

фото: Принтскрин/ртвпинк

За потсетување, Ражнатовиќ неодамна се сврши со неговата избраничка Богдана со која наскоро планира свадба.

Останати вести од Радио Милева