Радио Милева

Неколку месеци по породувањето, Гога Секулиќ ја покажа својата завидна фигура

Неколку месеци по породувањето, Гога Секулиќ ја покажа својата завидна фигура
фото: Принтскрин/пинк/рс

Популарната пејачка Гога Секулиќ во декември претходната година стана мајка.

На свет го донесе синот Василиј Андриј на кого потполно се посвети.

Меѓутоа, пејачката не мирува, па на музичката сцена одлучи да се врати на голема врата.

Имено, Гога направи ремикс на нејзината песна „Секси бизнисмен“, а за истата снимаше и спот.

Во видео записот, Гога ја покажа својата завидна фигура на која може да и позавидат нејзините помлади колешки.

На обработката на оваа песна работеле и помлади рапери.

Во продолжение погледнете го спотот.

Останати вести од Радио Милева