Радио Милева

Некогаш слатко бебе, денес голема холивудска ѕвезда: Дали може да погодите кој е на фотографијата?

Некогаш слатко бебе, денес голема холивудска ѕвезда: Дали може да погодите кој е на фотографијата?
фото:инстаграм

-Калифорниско бебе. Верувам дека сакала да паѓа снег – напиша таа.

Џенифер Анистон секако е една најпопуларните светски актерки и често привлекува внимание.

Ѕвездата на серијата „Пријатели“ кон средината на октомври отвори Инстаграм профил, а нејзината нова објава на социјалните мрежи ги воодушеви обожавателите.

фото:инсатграм

Имено, Џенифер објави фотографија од детството каде може да видиме како изгледала како бебе.

За само 17 часа, фотографијата има повеќе од 1,7 милиони лајкови. Секако и голем број коментари.

-Преслатка си, напиша една обожавателка.

Дали претпоставивте кој е во прашање?

Останати вести од Радио Милева