Радио Милева

Нејзното момче пушти с*кс снимка додека таа беше во „Ѕвездите на Гранд“: Сања по 12 години драстично се промени и е полна со силикони (фото)

Нејзното момче пушти с*кс снимка додека таа беше во „Ѕвездите на Гранд“: Сања по 12 години драстично се промени и е полна со силикони (фото)
фото:принтскрин/јутјуб

Од појавувањето на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ во 2007 година, Сања Стојановиќ направи вистински „хаос“ во јавноста, особено кога нејзиното домашно секс видео се појави, а го објави нејзиното момче.

Сега пејачката има нови планови.

Сања, наводно, ќе биде учесник на риалити шоуто „Парови 8“.

фотофејсбук

“Сања беше повеќе од среќна кога ја поканија на преговорите. Таа не кажа никакви детали, но од нејзината реакција може да се види дека сè оди точно како што треба. Фала му на Бога, таа конечно ќе го има медиумскиот простор што го заслужува и нема да мора повеќе да страда. Какви било подметнувања “, вели нејзиниот близок пријател, додавајќи:

фотофејсбук

„Замислете како и беше како млада девојка на почетокот од кариерата да доживее вакви ужасни работи! Сепак, таа стана само посилна и нема причина да се срами од ништо затоа што таа е, пред сè, успешна и остварена жена“.

Инаку, Сања денес е драстично променета и не личи на себе. Има вградено силикони во градите и усните, а од црнокоси премина во русокоси.

Останати вести од Радио Милева