Радио Милева

Не успеал да се сокрие од папараците: Бред Пит фатен на роденденот на Џенифер Анистон

Не успеал да се сокрие од папараците: Бред Пит фатен на роденденот на Џенифер Анистон
foto: Guliver Getty Images

Холивудската актерка Џенифер Анистон го прослави својот 50ти роденден, па по тој повод овој викенд организираше забава на која се појави и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит.

Бред се обидел да се сокрие меѓу фоторепортерите, обезбедувањето и другите гости, меѓутоа не му успеало.

Папараците успеала да го фотографираат како влегува на прославата кријеќи се под безбол капа.

foto; Prinstscreen/instagra

На прославата се појавиле и Кети Пери, брачниот пар Клуни, Кејт Хадсон со сопругот и други пријатели на Џенифер.

Останати вести од Радио Милева