Радио Милева
Разлика во промили

Не се знае која е која: Ана Николиќ се спореди со сестра си со која премногу си личи (фото)

Не се знае која е која: Ана Николиќ се спореди со сестра си со која премногу си личи (фото)
фото: притнскрин/инстаграм/ана николиќ

Пејачката Ана Николиќ во последните неколку години доста се промени и својата линија ја доведе до совршенство.

Николиќ е активна на социјалните мрежи, но ретко ги ескпонира членовите на своите семејство.

Ана го има братот Марко и сестрата Јована. Овојпат Николиќ направи споредба меѓу неа и сестра си Јована.

Имено, таа објави фотографија на која речиси се облечени во исто, па нејзините следбеници не може да откријата која е која.

„Пронајди ја разликата. Мојата сестра близначка“, напиша пејачката.

фото: Инстаграм/ана николиќ

„Разликата е во промили“, „Сестра ти е поубава“, се само некои од коментарите.

Останати вести од Радио Милева