Радио Милева

Не се штедеше: Рада Манојловиќ го почасти момчето со подарок вреден 9 500 евра

Не се штедеше: Рада Манојловиќ го почасти момчето со подарок вреден 9 500 евра
фото: драган кадиќ

Често се пишува во медиумите дека Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ повеќе не се заедно.

Меѓутоа, таа деновиве ги демантираше овие написи објавувајќи заедничка фотографија по повод неговиот роденден.

фото: принтскрин/инстаграм/радаманојловиќ

Како што пишува курир.рс, Рада за роденденот го однела Харис во еден ресторан на вечера.

Меѓутоа, тоа не е се. Рада воопшто не се штедела за момчето и му подарила скап подарок.

Станува збор за скап часовник вреден 9 500 евра, а Харис многу се израдувал бидејќи станува збор за часовник кој тој планирал да го купи.

Останати вести од Радио Милева