Радио Милева
немаат посебни барања

Не се напорни: Eве какви барања имаат Лепа Брена и Цеца од организаторите на концерти

Не се напорни: Eве какви барања имаат Лепа Брена и Цеца од организаторите на концерти
фото: принтскрин/инстаграм/

Рајдер листата на светските ѕвезди се нереални, додека пак на српските ѕвезди барањата се поскромни.

Една од најскромните е Светлана Цеца Ражнатовиќ.

„Секако дека имам рајдер листа, тоа е нормална работа кога се занимавате со ваква работа. Но, што се однесува до мојата листа, досега немам посебни барања, само нестудена вода и ништо повеќе“ изјави Цеца.

Лепа Брена од организаторите бара само овошје.

„Едноставно, сакам да се најадам свежо овошје. Нема некое посебно, овошјето е полно со витамини и минерали, така да во ниту една прилика не може да ми наштети“, изјави Брена во една прилика.

Останати вести од Радио Милева