Радио Милева

„Не сака да слушне за Раста“: Пријателка на Ана Николиќ откри непознати детали за парот

„Не сака да слушне за Раста“: Пријателка на Ана Николиќ откри непознати детали за парот

Во медиумите вчера се појави вест дека Ана Николиќ му ги исфрлила работите на Раста од станот и побарала старателство на ќерката.

Ни тие, ни нивните претставници за медиумите не се огласија, а пријателка на Ана откри непознати детали.

„Не сакам ништо да зборувам за да не ја повредам Ана. Знам дека еден месец не сака да слушне за Раста. Тој едноставно никогаш нема да се промени, не е за семејство и не може повеќе да го трпи. Одлучна е да остане сама и сама да се грижи за ќерката која е центарот на нејзиниот свет“, вели пријателка на Николиќ која сакаше да остане анонимна.

 

View this post on Instagram

 

Moj smisao.Hvala ti sto si bas mene izabrala da ti budem mama!❤️

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on


За потсетување, Ана го блокирала Раста на Инстаграм, а својот роденден го помина во Рим со пријателките.

Останати вести од Радио Милева