Радио Милева

Не сака да слушне за дадилка: Сите се зачудија каде Гога Секулиќ го однесе тримесечното бебе (видео)

Не сака да слушне за дадилка: Сите се зачудија каде Гога Секулиќ го однесе тримесечното бебе (видео)
фото:Инсатграм/гога секулиќ

Пејачката Гога Секлуќ се породи кон средината на месец декември минатата година и тој ден го окарактеризира како таков кога со сопругот Урош станале најбогати на светот.

Набрзо потоа изјави дека бебето Василиј андреја нема да го испушти од раце се додека не дојде време малку повеќе да се посвети на работатата.

Меѓутоа, бидејќи Урош е против тоа, а таа ја почитува неговата желба, дружењето мајка-син продолжува со исто темпо како и до сега.

Гога е посветена на фитнесот на вежбањето во теретана, како што покажа на социјалните мрежи , а друштво и прави никој друг, туку синчето.

Бебето во количката беше во теретана додека мама трошеше калории.

извор:еспресо.рс