Радио Милева
Промена

„Не раскинав со Мрка, но…“: Ана Бекута во ново издание, а многумина коментираат за она што го порача пејачката (фото)

„Не раскинав со Мрка, но…“: Ана Бекута во ново издание, а многумина коментираат за она што го порача пејачката (фото)
фото:ана бекута/инстаграм принтскрин

Ана Бекута периодов доста ослабе, па затоа е презадоволна од својата тежина, а сега реши да смени нешто друго.

Како што обично прават жените кога сакаат најголема промена, и Ана го стори истото – отиде на фризер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Bekuta (@anabekuta1)

– Не раскинав со Милутин, но фризерката ми ги пресече шишките. Што велите за оваа фризура? – напиша пејачката на својот Инстаграм и започна лавина од коментари, а многумина се согласија дека Ана изгледа помлда со новиот изглед.

Останати вести од Радио Милева