Радио Милева

Не престануваат нападите кон Северина: Откако ја блокираа Кеба и Оља, сега и Лепа Брена ја докрајчи!

Не престануваат нападите кон Северина: Откако ја блокираа Кеба и Оља, сега и Лепа Брена ја докрајчи!
фото:северина/инстаграм

По наводната расправија во Белград, каде поминала еден месец со семејството Којиќ во текот на пролетта поради изолација, пејачката веќе подолго време не ја следат на социјалната мрежа Драган Којиќ Кеба, неговата сопруга Оља и нивната ќерка Наташа.

Северина Којиќ на Инстаграм денес ја следи само нејзиниот сегашен сопруг Игор, а според медиумите, Кеба и Оља дури и ја блокирале снаата.

Сепак, Којиќ не се единствените со кои пејачката е во наводна кавга. Севе на Инстаграм повеќе не ја следи пријателката на Којиќ, Лепа Брена. Севе и Брена до неодамна позираа за социјалните мрежи, но се чини дека на ова пријателство му дојде крајот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

Пред неколку дена Игор Којиќ на „Инстаграм“ во опцијата „стори“ напиша дека „тој мора да го следи неговиот пат“. Паралелно со неговата објава, Северина објави фотографија од море, со која се потсети на летните денови.

Останати вести од Радио Милева